Hlavní menu
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Mini menu
E-shop
nakupte spisové a archivní potřeby, software, ...
TSR
vyhledání v typovém skartačním rejstříku pro rok 2003
Slovník
slovník pojmů týkající se archivace
Zákony
legislativa pro archivní činnost, ...
Informace

Nabídka spisové služby

Nabídka spisové služby pro naše stávající i budoucí klienty

1) Převzetí, vytřídění, označení, uložení a skartace

Roztřídění dokumentů na kategorie A-archiválie, S-písemnosti určené ke skartaci po uplynutí zákonné lhůty (1 až 100 let). V-písemnosti zatím nezařaditelné s revizí po 1–15 letech.
Možnost scanování vybraných dokumentů nebo vytěžování dat z formulářů.
Uložení jednotlivých spisů ve spisovně do archivačních složek, popis spisů a složek, jejich jednoznačná identifikace přímo na ukládací jednotce a zároveň zaevidování v databázovém systému pro snadné vyhledávání.
Provedení úplného skartačního řízení. Vyhotovení návrhu žádostí o archivaci a skartaci. Předání písemností do státního archivu (typ písemností A), zajištění písemného potvrzení a fyzická likvidace dokumentů (písemnosti typu S s prošlou skartační lhůtou).
Součástí nabídky je i poskytnutí přepravních či stěhovacích služeb.

2) Uložení, archivace a následný servis spisové agendy

Asistence i personální zabezpečení při vyhledávání spisů, skartaci, převádění dat do elektronické podoby, archivaci a nakládání s daty v elektronické podobě.
U firem v likvidaci zajištění personální agendy pro bývalé zaměstnance podniku (vyhledání osobních spisů pro potvrzování délky zaměstnání apod.)

   Nabízíme možnost externího uložení Vašich dokumentů v certifikovaných skladech (Chráštany – okres Rakovník, okres Plzeň - sever), kde je možné využití služeb badatelny a všech servisních služeb (kopírování, fax, telefon, digitalizace, tisk z databází, vyhledávání písemností dat pracovníky spisovny, expresní vyhledání a transport, e-mail, internet, počítač).

   Archivace a skartace dokumentů je prováděna v souladu se zřetelem na znění zákona na ochranu osobních údajů, zákona na ochranu utajovaných skutečností a obchodního zákoníku - ochrana obchodního tajemství. Všichni pracovníci soukromé spisovny jsou prověřeni a jsou povinni dbát výše uvedených zásad, tato povinnost je jim uložena i smluvně.


| Autor: administrator | Vydáno dne 18. 01. 2007 | 4848 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server