Hlavní menu
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Mini menu
E-shop
nakupte spisové a archivní potřeby, software, ...
TSR
vyhledání v typovém skartačním rejstříku pro rok 2003
Slovník
slovník pojmů týkající se archivace
Zákony
legislativa pro archivní činnost, ...
Informace

Nadstandardní služby

V čem jsme originální a jedineční

Každá námi řešená zakázka je individuálně přizpůsobená požadavkům zákazníka.

Dodáváme archivní obaly a další sortiment pro archivaci (více v E-shopu).

Provoz naší spisovny je zabezpečen námi vytvořeným jedinečným softwarem, který umožňuje evidenci všech parametrů požadovaných při práci s písemnostmi včetně údajů nad běžně kladený rámec. Umožňuje exporty písemností do jiných komerčních systémů. Do některých i přímo bez nutnosti vytvářet spojovací soubory.

Několik úrovní evidence umožňuje evidovat i podrobné detaily jako jsou např. smluvní strany na obchodních smlouvách, jména osob na osobních listech a každou takovouto evidenci doplnit o digitalizovaný snímek písemnosti

Pro menší firmy využívající našich služeb poskytujeme zdarma vyhledávací aplikace dokumentů. Díky tomu je s námi možné nalézt požadované informace prakticky ihned! Variantu tohoto vyhledávání je možné zpřístupnit ve formě nazvané „ASCdatabaze“ přes internet. „ASCdatabaze“ je jedinečný produkt naší firmy! V písemnostech uložených ve spisovně je možné vyhledávat odkudkoliv! Pokud jsou navíc v digitalizované podobě může se do nich přes internet nahlížet bez nutnosti navštívit badatelnu spisovny. Pokud dokumenty nejsou digitalizovány je možné si je rovnou z internetu on-line objednávat k nahlédnutí. Přístup je zabezpečen heslem a připojení používá bezpečnostní certifikát SSL.

Řešíme oběhy dokumetů ve společnostech od místa jejich vzniku v organizačních útvarech či jejich příjmu podatelnou přes evidenci jejich pohybu ve firmě až k místu jejich vyřízení a následné likvidace či archivace. Software ISPI (Informační Systém SPisové a archivní služby).

Naše spisovna zabezpečuje externí uložení dokumentů a to i netradičních materiálů v podobě CD disků, DVD disků, hard disků, mikrofiší, videokazet apod.

Archiv elektronických dokumentů. Tak jako existují dokumenty v klasické písemné formě tak v čím dále větší míře jsou používány dokumenty pouze v podobě elektronické - ve formě souborů na discích počítačů (nezáleží na tom jestli se jedná o soubory textové, tabulkové, databázové, zvukové, video či jiné soubory). Tyto soubory informací je možné evidovat a archivovat. Nabízíme řešení i pro takovéto situace.

Nabízíme též archivaci dat v původní elektronické podobě (např. účetnictví organizace může být vedeno jen v elektronické podobě) a to pomocí speciálních metod závislé na potřebné době archivace. Např. se jedná o uchování dat v původních počítačích a v původním softwaru (tzv. počítačové muzeum, které je sice omezené fyzickou životností hardwaru, avšak pro běžné skartační lhůty je dostačující). Dále je možné použít metodu tzv. migrace dat - přenos na nové datové nosiče z pevného disku počítače na CD, DVD a tyto migrovaná data v budoucnu mohou přecházet na novou dosud nevyužívanou či neznámou formu zálohy a úschovy dat.

Bezpečná skartace. Fyzická likvidace je zajištěna nejen u písemností v jejich klasické písemné podobě, ale i u písemností v jiných formách (mikrofiše, CD, videokazety apod.). Tento odpad je ekologicky zneškodněn. V oblasti bezpečných skartací spolupracujeme se společností REISSWOLF, která je špičkou ve svém oboru nejen v ČR, ale v celé Evropě a má certifikaci i pro skartování materiálů vyžadujících vysokou úroveň bezpečnosti až to až do stupně tajné (dle znění § 5 zákona 148/1998 Sb.).

Všechny tyto originální a jedinečné vlastnosti najdete jen u naší spisovny, zatím jsme se nesetkali u naší konkurence s podobnou nabídkou. Naše služby jsou nejkomplexnější na nám známém trhu a to za obecně platné ceny.


| Autor: administrator | Vydáno dne 17. 01. 2007 | 4505 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server